Šis tinklalapis sukurtas atsižvelgiant į migrantų bendruomenių Europoje poreikius ir siūlo priemonių rinkinį jų integracijai palengvinti. Migrantams ir plačiajai visuomenei projekto partnerių kalbomis pateikiama mokomoji bei savarankiško mokymosi medžiaga, finansinė informacija, gerosios patirties pavyzdžiai, naudingi kontaktai, nuorodos bei aktuali informacija. Mūsų tikslinė auditorija yra ne tik patys migrantai, bet ir su jais dirbantys švietimo ir socialinės srities specialistai, andragogai, kalbų mokytojai bei plačioji visuomenė. Šis tinklalapis – tai duomenų bazė, talpinanti naudingą finansinę informaciją bei kalbų mokymo medžiagą tiek savarankiškam mokymuisi, tiek švietimo darbuotojams. Jis skirtas patenkinti JŪSŲ poreikius.

MOKYKIS SAVARANKIŠKAI!

Skyrelyje Mokymosi medžiaga pateikiama kalbinių įgūdžių lavinimui skirta medžiaga: naudingos frazės partnerių kalbomis ir imitacijos: dialogai, imituojantys realaus gyvenimo situacijas finansų ir socialinės rūpybos klausimais. Be to, jame galima rasti „Migrantų integravimosi priemonių rinkinį“, kurį galima atsisiųsti, bei kiekvienai partnerių valstybei skirtų patarimų, susijusių su finansinėmis paslaugomis, įsidarbinimo klausimais, socialinėmis išmokomis, bankininkyste, piniginėmis perlaidomis, valiutų kursais. Šis skyrelis migrantams padeda išmokti kasdieniame gyvenime svarbių pagrindinių frazių ir trumpai nusako aktualius vietinius įpročius bei tradicijas.

SUTEIK GALIŲ MIGRANTAMS!

Skyrelyje Mokomoji medžiaga pateikiama naudinga mokomoji medžiaga skirta su migrantais dirbantiems švietimo ir socialinės srities specialistams, andragogams, kalbų mokytojams. Jame rasite „Medžiagą migrantų finansinės kalbos įgūdžiams tobulinti“, kurią galima atsisiųsti, programą bei metodologijas, kaip organizuoti kalbų mokymus. Video medžiaga ir jau įgyvendintų mokymų pavyzdžiai padės lengviau suprasti tiek pačią mokomąją medžiagą, tiek metodologiją, kuria ji pagrįsta.

MOKYKIS IŠ GERŲ PAVYZDŽIŲ!

Skyrelyje Gerosios patirties pavyzdžiai pateikiami gerosios patirties pavyzdžiai šalyse partnerėse. Pristatomi nevyriausybinių organizacijų, finansinių, švietimo ir socialinių institucijų įgyvendinti mokymai, skirti kalbiniams įgūdžiams, kurių reikia spendžiant finansinius klausimus naujoje šalyje, lavinti. Be to, pateikiama į partnerių valstybių bei migrantų bendruomenių kalbas išversta gerosios patirties pavyzdžių apžvalga.

PRISIJUNK PRIE MIGRANTŲ SOCIALINIŲ TINKLŲ!

Skyrelis Migrantų bendruomenių atstovai yra itin vertingas informacijos šaltinis ne tik migrantams, jau gyvenantiems šalyse partnerėse, bet ir tiems, kurie dar tik planuoja apsigyventi šiose valstybėse. Jame pateikiamas migrantų bendruomenių atstovų kontaktų sąrašas.

PATENKINK SAVO SMALSUMĄ!

Skyrelyje Nuorodos rasite nuorodas, vertingas migrantams bei su jais dirbantiems specialistams. Jos nukreipia į panašius tarptautinius integraciją skatinančius ir kalbų mokymo projektus. Taip pat pateikiamos nuorodos į finansines institucijas, žodynus, migrantų bendruomenių svetaines, mokslinius tyrimus ir kitus aktualius tinklalapius.